Quarters

Quarters 9A Team 17 Carroll

Quarters 9A Team 17 Stokes

Quarters 9A Team 98 Franklin

Quarters 9A Team 98 Hubbell

Quarters 9B Team 80 Holland

Quarters 9B Team 80 Krominga

Quarters 9D Team 40 Dix

Quarters 9D Team 40 Feltner

Quarters 9D Team 51 Roth

Quarters 9D Team 51 Tanner

Quarters 9F Team 10 Eichenberger

Quarters 9F Team 10 Karnig

Quarters 9F Team 13 DiPasquale

Quarters 9F Team 13 Wall

 

R1F1

R1F1 701 Team 47 Fannon

R1F1 701 Team 47 Kline

R1F1 701 Team 59 Calve

R1F1 701 Team 59 George

R1F1 702 Team 51 Tanner

R1F1 702 Team 54 Coupere

R1F1 702 Team 54 Kennedy

R1F1 9F Team 80 Holland

R1F1 9F Team 80 Krominga

R1F1 Team 10 Kim

R1F1 Team 40 Dix

R1F1 Team 40 Feltner

R1F1 Team 40

 

R1F2

R1F2 3A Team 25 Goyal

R1F2 3A Team 25 Weaver

R1F2 3A Team 82 Morris

R1F2 3A Team 82 Murray

R1F2 701 Team 49 Kim

R1F2 701 Team 49 Shreve

R1F2 701 Team 68 Crawford

R1F2 701 Team 68 Deffebach

R1F2 702 Team 13 DiPasquale

R1F2 702 Team 13 Wall

R1F2 702 Team 21 Evans

R1F2 702 Team 21 Rosales

R1F2 9F Team 31 Buchhorn

R1F2 9F Team 31 Hinojosa

R1F2 9F Team 98 Bender

R1F2 9f Team 98 Franklin

 

R2F1

R2F1 11A Team 49 Kim

R2F1 11A Team 49 Neuman

R2F1 11A Team 54 Kennedy

R2F1 3A Team 13 DiPasquale

R2F1 3A Team 13 Wall

R2F1 3A Team 47 Fannon

R2F1 3A Team 47 Kline

R2F1 701 Team 31 Buchhorn

R2F1 701 Team 31 Hinojosa

R2F1 701 Team 40 Feltner

R2F1 702 Team 25 Goyal

R2F1 702 Team 25 Mayor

R2F1 702 Team 80 Krominga

 

R2F2

R2F2 11A Team 10 Karnig

R2F2 11A Team 19 Eichenberger

R2F2 11A Team 68 Crawford

R2F2 11A Team 68 Deffebach

R2F2 3A Team 17 Carroll

R2F2 3A Team 17 Stokes

R2F2 3A Team 21 Evans

R2F2 3A Team 21 Rosales

R2F2 701 Team 51 Roth

R2F2 701 Team 51 Wilson

R2F2 701 Team 98 Franklin

R2F2 701 Team 98 Hubbell

R2F2 702 Team 59 Calve

R2F2 702 Team 59 George

R2F2 702 Team 82 Morris

R2F2 702 Team 82 Murray

 

R3F1

R3F1 11A Team 25 Goyal

R3F1 11A Team 25 Mayor

R3F1 11A Team 47 Fannon

R3F1 11A Team 47 Kline

R3F1 3A Team 13 Dix

R3F1 3A Team 13 Feltner

R3F1 3A Team 13 Wall

R3F1 701 Team 31 Buchhorn

R3F1 701 Team 31 Hinojosa

R3F1 701 Team 54 Compere

R3F1 701 Team 54 Kennedy

R3F1 702 Team 49 Kim

R3F1 702 Team 49 Neuman

R3F1 702 Team 80 Holland

R3F1 702 Team 80 Krominga

RR3F1 3A Team 13 DiPasquale

 

R3F2

R3F2 11A Team 17 Carroll

R3F2 11A Team 17 Stokes

R3F2 11A Team 82 Morris

R3F2 11A Team 82 Murray

R3F2 3A Team 21 Evans

R3F2 3A Team 21 Rosales

R3F2 3A Team 59 Calve

R3F2 3A Team 59 George

R3F2 701 Team 10 Eichenberger

R3F2 701 Team 10 Karnig

R3F2 701 Team 98 Franklin

R3F2 701 Team 98 Hubbell

R3F2 702 Team 51 Roth

R3F2 702 Team 51 Wilson

R3F2 702 Team 68 Crawford

R3F2 702 Team 68 Deffebach

 

R4F1

R4F1 11A Team 47 Fannon

R4F1 11A Team 47 Kline

R4F1 11A Team 49 Kim

R4F1 11A Team 49 Shreve

R4F1 3A Team 25 Goyal

R4F1 3A Team 25 Weaver

R4F1 3A Team 40 Dix

R4F1 3A Team 40 Feltner

R4F1 701 Team 13 DiPasquale

R4F1 701 Team 13 Wall

R4F1 701 Team 54 Coupere

R4F1 701 Team 54 Kennedy

R4F1 702 Team 31 Buchhorn

R4F1 702 Team 31 Hinojosa

R4F1 702 Team 80 Holland

R4F1 702 Team 80 Krominga

 

R4F2

R4F2 11A Team 59 Calve

R4F2 11A Team 59 George

R4F2 11A Team 68 Crawford

R4F2 11A Team 68 Deffebach

R4F2 3A Team 10 Eichenberger

R4F2 3A Team 10 Kim

R4F2 3A Team 82 Morris

R4F2 3A Team 82 Murray

R4F2 701 Team 21 Evans

R4F2 701 Team 21 Rosales

R4F2 701 Team 51 Roth

R4F2 701 Team 51 Tanner

R4F2 702 Team 17 Carroll

R4F2 702 Team 17 Smith

R4F2 702 Team 98 Bender

R4F2 702 Team 98 Franklin

 

Semis

Semis 9A Team 10 Eichenberger

Semis 9A Team 10 Kim

Semis 9A Team 13 Carroll

Semis 9A Team 17 Stokes

Semis 9D Team 40 Dix

Semis 9D Team 40 Feltner

Semis 9D Team 68 Crawford

Semis 9D Team 68 Deffebach